با مربیان مونته سری آشنا شوید

Bérénice Saint-Saëns

Montessori Expert

ما توانستیم برنیس را مستقیماً از کلاس کودک نوپای مونته سوری ، جایی که او معلم مورد علاقه همه بود ، فریب دهیم. رفتار مهربان و گرم او همه ما را راحت می کند ، حتی وقتی مثل دانش آموزان سابق او رفتار می کنیم (Circle Time ، همه!). او از تجربه Doula ، کارشناسی ارشد آموزش و گواهی AMI خود برای کمک به مربیگری خانواده های Monti Kids در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر استفاده می کند و کلاسهای والدین / نوزادان ما را برای حمایت از رشد کودک هدایت می کند. Berenice همچنین برنامه وابسته ما را برای کمک به گسترش اخبار درباره Monti Kids مدیریت می کند. او توله سگ کودک نوپای خودش را دارد که بسیار وسوسه می شود به ما کمک کند تا دوام اسباب بازی های خود را آزمایش کنیم.

Stacy Keane

Montessori Expert

به نظر می رسد که داشتن 3 فرزند شخصی برای متخصص بودن وی کافی نیست ، Stacy همچنین یک معلم معتبر AMI Montessori است که تقریباً 15 سال سابقه تدریس 0 تا 6 سال را دارد و دارای مدرک کارشناسی ارشد در آموزش است. او کمک زیادی به برنامه درسی ما می کند و با ادامه کار با مادران جدید و باردار مطمئن می شود که او همچنان در ارتباط باقی بماند. استیسی دوست دارد با بچه های خود دوچرخه سواری و شنا کند ، از بچه ها عکس بگیرد و برای Badgers (احتمالاً با بچه هایش) تشویق کند. در Monti Kids اشتیاق ما نسبت به بچه ها فراتر از کار ماست!

Maria “Chacha” Teresa Vidales

Montessori Advisor

چاچا برنامه درسی یودا از کودک / نوپای مونته سوری است. وی بر طراحی و ساخت مواد مونته سوری برای این گروه سنی نظارت داشت. او نه تنها از آموزش به بچه های خوش شانس مدرسه اش (مانند بیش از 27 سال) لذت می برد ، بلکه یک مربی AMI معلمان مونته سوری (Association Montessori Internationale) با شهرت جهانی است. همه او را دوست دارد ، او کمک می کند تا زنان متعهد خود “بهترین خود” برای بچه های دانش آموز خود باشند ، و به ما کمک می کند تا بهترین فرد برای دانش آموز کودک شما باشیم. او عاشق گل است ، با شعر صحبت می کند ، و بلندتر از Yoda است.

Zahra Kassam

Founder and CEO

زهرا Monti Kids را تأسیس کرد زیرا حتی با تمام قدرت فوق العاده خود ، نمی توانست آموزش جامع مونته سوری را برای پسر نوزادش ارائه دهد. وی با داشتن 2 مدرک روانشناسی و آموزش از هاروارد ، 10 سال تجربه تدریس / مدیریت مدرسه ، و گواهینامه بین المللی به عنوان معلم AMI Montessori برای سنین 0 تا 6 سال ، وی برای چالش واجد شرایط بود. او چهره ، صدا ، دستها است (بله ، در آن ویدیوها اوست!) ، مغز و قلب Monti Kids. او عاشق رقصیدن و نشان دادن اسباب بازی به پسرش است (نه در همان زمان ، هرچند شاید این باید ویدیوی بعدی ما باشد).